PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30644}

Absolutni debiutanci

Absolute Beginners
5,6 359
ocen
5,6 10 1 359
Absolutni debiutanci
powrót do forum filmu Absolutni debiutanci

kiepsko

ocenił(a) film na 3

obejrzałem swego czasu ten film tylko ze względu na występ Davida Bowie. tyle, że jego rola jest tu znacznie mniejsza niż się spodziewałem, a sam film jest naprawdę byle jaki. w sumie szkoda czasu, chyba, że jest się właśnie fanem tego muzyka. w innym przypadku odradzam.

ocenił(a) film na 5
Caligula

dokładnie...musicale często oglądam...a jeśli pojawia się w nich Bowie obowiązkowo, lecz ten odtraca swa kiczowatoscia.
piosenka o tym tytule-swietna...lecz film konajacy...jak na produkcje muzyczno-taneczna...6/10

ocenił(a) film na 8
Caligula

A ja uważam że ten film ma i miał być kiczowaty do bólu, i oglądałem go mając około 15 lat i strasznie mi się wtedy spodobał zwłaszcza tym mnie oczarował że z wesołego i kiczowatego musicalu przerodził się w dramat który porusza ważne sprawy. Chyba że mówimy o zupełnie innym filmie? Zobaczyłem go ponownie w sylwestra 2015 i dalej mi się podoba jak kilkadziesiąt lat temu, ale też pewnie w dużej mierze przez Bowiego, muzykę i napisy końcowe ;)

ocenił(a) film na 6
Caligula

Na plus Bowie i tytułowa piosenka. Niestety za duzo chaosu, jakis taki meczacy misz masz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones