PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94033}

Błękitne tornado

Blue Tornado
5,1 45
ocen
5,1 10 1 45

Błękitne tornado
powrót do forum filmu Błękitne tornado

Film o UFO bez UFO

ocenił(a) film na 2

Oglądałem ten flm raz i wiem tylko jedno - nie chcę go widziec ponownie nigdy więcej.
Teraz gdy próbuję sobie przypomniec, co mnie tak irytowało w tym filmie właściwie mogę jedynie powiedziec, że był nudny.
Zobrazuję to może tak: Czy lubiliście kiedyś oglądac filmy dokumentalne? Dośc przyjemny gatunek, czegoś się zawsze można ciekawego dowiedziec. To teraz wyobraźcie sobie, że trafiliście na najnudniejszy dokument jaki do tej pory widzieliście. Ale to nic, bo wszak wiele jest podobnych dokumentów. Teraz spróbujcie sobie wyobrazic, że dotyczy on nawet ciekawego zwierzaka, więc pragniecie obejrzec film do końca. Niestety okazuje się, że naszego zwierzaka jest trudno wytropic, więc obserwujemy mozolne przygotowania do jakże niebezpiecznej wyprawy ekipy naukowców polujących na chociaż jedno dobre ujęcie naszego stworka. Najgorsze jednak jest to, że nasza ekipa filmowa składa się z samych nieciekawych ludzi, a ich umiejętności w filmowaniu dzikiego zwierza są dosyc niepewne. Ba, im dłużej oglądamy tym bardziej jesteśmy przeświadczeni, że nasi naukowcy w ogóle nie znają się na rzeczy! Jednak jeśliby nasi naukowcy niczego nie nakręcili, nie byłoby filmu - tak więc na sam koniec dokumentu zostajemy uraczeni zdjęciami naszego zwierzaka. Zdjęciami nieciekawymi i w dodatku bardzo wtórnymi. Po skończonym seansie zdajemy sobie sprawę, że straciliśmy dwie godziny, aby zobaczyc coś, co już doskonale znaliśmy z innych źródeł... Takie same uczucia miałem względem tego filmu.
W ramach formalności dodam - nie polecam. Żeby jednak oddac filmowi sprawiedliwośc dodam, że film oglądałem tak z ok. dwa-trzy lata temu, a więc gdy jeszcze byłem inną mentalnością obdarzony i w dodatku w porze nocnej, kiedy byłem bardzo śpiący, co także mogło trochę zafałszowac moje odczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones