PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89050}
7,6 287
ocen
7,6 10 1 287
Best – najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Best – najlepszy z najlepszych

Witam,
poszukuje napisów do filmu "Best" w języku polskim lub angielskim, jeżeli ktoś takowe posiada, będę wdzięczny.
Dodam, że napiprojekt nic nie znajduje ;/

ocenił(a) film na 10
pmichalo

a skąd ściągnąłeś film? ja szukałem nie mogę znaleźć, a w sklepach też nie ma

alcoholic

Znalazłem na eMule, ale jedynie w wersji włoskiej, niestety po oryginalnym tytule trudno go znaleźć- jakbyś szukał w wersji włoskiej to proponuje szukać po frazie "La storia di George Best". Powodzenia

ocenił(a) film na 10
pmichalo

dzięki, po włoskim tytule to rzeczywiście nietrudno go znaleźć, jeszcze tylko jakiegoś makaroniarza żeby napisy zrobił

alcoholic

jak coś znajdziesz to daj znać, jakbyś miał jakąś makaroniarę, albo studentkę italistyki to też... wtedy mogę wspólnie z nią obejrzeć;]

pmichalo

lipa, na necie cholernie trudno znaleźć to po angielsku, przez ten infantylny tytuł, jedynie serbskie napisy znalazłem

BlackShit

I co ma coś ktoś???? Ja mam tylko po włosku, a chcę bardzo oglądnąć.

Krzysiek1894

ja rowniez szukam, to az dziw bierze, ze ludzie tutaj od 5 lat szukają i nikt nie znalazł ;/

karol_drozdowski

znalazlem cos na torrentach ale tez po wlosku i nie ma seedow, ten tytul to naprawde wielki problem w znalezieniu go :/

ocenił(a) film na 7
Ravill953

Mam na sprzedaż oryginalne DVD z filmem po angielsku, wraz z polskimi napisami zrobionymi przez siebie.

http://allegro.pl/best-najlepszy-z-najlepszych-2000-dvd-john-lynch-i6554616360.h tml

ocenił(a) film na 9
mcl87_2

Hej, masz może jeszcze te napisy?

ocenił(a) film na 7
kotowski_michal_mk

Mam film, który mogę sprzedać po kosztach wraz z napisami, bo w końcu nikt nie kupił. Wydałem 55 zł, żeby go sprowadzić z Anglii i później musiałem go jeszcze przetłumaczyć, no a trochę mi to zajęło.

ocenił(a) film na 9
mcl87_2

A same napisy za ile?

ocenił(a) film na 7
kotowski_michal_mk

Za 55 zł i wtedy film dam gratis. :) Sprzedać same napisy to dla mnie żaden interes, bo wtedy nie pozbędę się filmu. Gdyby było tak, że film w angielskiej wersji językowej był udostępniony w sieci i ja bym go tylko przetłumaczył, to bym takie napisy po prostu udostępnił w internecie, ale skoro musiałem ponieść koszta, to chciałbym je odzyskać.

ocenił(a) film na 9
mcl87_2

Ok, możemy dogadać na priv? Jakby co mój mail: kotinho(małpa)onet(kropka)eu

ocenił(a) film na 7
kotowski_michal_mk

Napisałem na maila.

ocenił(a) film na 7
pmichalo

https://vorek.pl/filmy/zagraniczne/598687-best-2000-eng-dvdrip-by-em-john-lynch- mary-mcguckian-napisy-pl.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones