PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35084}
6,1 785
ocen
6,1 10 1 785
Who's Your Daddy
powrót do forum filmu Who's Your Daddy?

Widać wyraźnie, że była wzorowana na American pie ale to chyba dobrze :] . Już po obejrzeniu 15 min bolał mnie brzuch od śmiechu. Ale co tu dużo gadać. Monty Pythona jedni też uważają za totalnie debilny serial ale jakoś kupe osob pęka na nim ze śmiechu.. Jestem zszokowany, że ten film nigdy nie wszedł do kin!!

użytkownik usunięty
Hawkins

jaja sobie robisz? wzorowana na american pie? a niby co tutaj jest wzorowane na AP? to ze jakis nastolatek chce stracic dziewictwo? nie rozsmieszaj mnie :E

ocenił(a) film na 3

Racja, nie widać w filmie wzorowania się na American Pie. Mnie tam film nie bardzo śmieszył a wręcz były momenty kiedy irytował. Mogła mieć na to wpływ postać najlepszego kumpla głównego bohatera.

ocenił(a) film na 2
Hawkins

dno i kilma metrów mułu.
ale jakbym miał 12 lat to ze zgledu na ilość dup na ekranie dałbym pewnie wysoka notę. i własnie przez dzieciarnie takie szmiry wysoko stoją.

ocenił(a) film na 7
profix

Niedoceniany film, według mnie lepszy od wszystkich "podróbek" American Pie razem wziętych.
Ten film ma cos, chce sie go oglądać, moja ocena 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones