PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193838}

Diana

7,7 18
ocen
7,7 10 1 18
Diana
powrót do forum serialu Diana

Nie ma informacji na temat filmu, brak jakichkolwiek zdjęć,w ogóle jakby nie istniał, nawet przeszukując u głównych bohaterów nie ma specjalnie wzmianek odnośnie tego serialu. A szkoda, telewizja mogłaby powtórzyć. Wyjątkowo dziwnie odnieśli się do tego filmu, chyba nie dlatego , że ma taki tytuł jaki ma? A może jednak...Ponoć są płyty DVD w UK.

madonna2ster

https://www.youtube.com/watch?v=4HHR6PpvD3c

madonna2ster

Ten serial podobno był z dubbingiem w polskiej telewizorni za komuny.
Bardzo lubię i niezwykle podoba mi się Jenny Seagrove.
Z nią można oglądać każdy film.

Na Amazonie brytyjskim jest DVD z tym miniserialem,
do tego posiada angielskie napisy, więc może kiedyś jakaś
dobra dusza przetłumaczy tę serię.

ocenił(a) serial na 8
debesciak1978

Pamiętam ten serial. Byłem młodym uczniem podstawówki lat 80-tych i razem z moją mamą oglądaliśmy kolejne odcinki z zapartym tchem. Film faktycznie był dubbingowany. Chętnie ponownie bym go obejrzał. Tytuł w Polsce to "Jan i Diana" czy też "John i Diana" dokładnie już nie pamiętam. Nie wiem czy to - "już takich nie robią" - czy też sentyment za dawnymi czasami, ale film-serial utkwił mi w pamięci na zawsze. Przeglądałem internet wzdłuż i wszerz i nic na jego temat nie znalazłem , a co mówić o samym serialu. Dopiero dzisiaj trafiłem na ten wpis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones